Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, hranatý, čierna mat
Kód: SI415


Súvisiaci tovar
Vhodná pre malé umývadlá Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií
Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu
Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu
S týmto moderným umývadlovým setom FORATA získate predovšetkým praktický a elegantný doplnok do vašej kúpeľne. Jeho minimalistický dizajn...
FORATA podomietková umývadlová batéria je vynikajúcou volbou pre každú modernú kúpeľňu. S jej elegantným dizajnom a bielou matnou...
Produkt FORATA podomietková umývadlová batéria v bielom matnom prevedení je ideálnou voľbou pre každú modernú a štýlovú kúpeľňu. Táto...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 8590913814297 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Čierna mat |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Nadčasový a praktický umývadlový sifón 5/4 s odpadem o průměru 32mm je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Jeho guľatý tvar a...
Sifón pre výlevku – dokonalé riešenie pre Vašu kuchyňu! Tento nerezový sifón s výpusťou šírky 80mm je vyrobený z kvalitného materiálu,...
Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ...
Produkt KING umývadlový sifón 5/4 je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a praktické řešení pro odvod odpadu z umývadla. Sifón...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
