PIQUADRATO umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, ABS/chróm
Kód: 0510OT25K7


Súvisiaci tovar
"Sto dôvodov, prečo sa zamilovať na prvý pohľad"
Zažite dokonalosť a luxus v kúpeľni s GODIVA dvojitým umývadlom vyrobeným z liatého mramoru. Tento exkluzívny kúskok prinesie do vašej...
GODIVA umývadlo v bielom prevedení je skvelou voľbou pre váš luxusný kúpeľňový interiér. Vytvára sofistikovaný a elegantný dojem vďaka...
GODIVA dvojité umývadlo je nenahraditeľným kúskom pre každú kúpeľňu. Svojím elegantným a nadčasovým dizajnom z liatého mramoru bude...
Nabízíme vám kvalitní a praktickou umývadlovou výpust 5/4 s click-clack mechanismem a hranatou zátkou v elegantním chromovém provedení....
Umývadlová výpust 5/4, neuzatvárateľná, veľká krytka, tl.5-55mm, zlato - toto je dokonalá voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| EAN: | 8030575031385 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Plast |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, hranatý, chróm je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho moderní design s čistými liniemi a...
Produkt Umývadlový sifón 5/4, odpad 32mm, hranatý, čierna matná je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu nebo kuchyň. Jeho nadčasový design...
RETRO Umývadlový sifón 5/4, odpad 32mm, tmavý bronz je ideální volbou pro ty, kdo si přejí přidat do své koupelny trochu vintage šarmu....
Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
