Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", odpad 32mm, chróm
Kód: SI511-EL
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Šetriaci miesto
Ide o systém, kde rúrka pod umývadlom odvedie vodu k stene a až tam ju odvádza zvisle dole. Toto riešenie je vhodné napríklad do kúpeľňového nábytku, kedy sifón nebráni využitiu police/zásuvky, pre umývadlá s policou alebo k umývadlám pre telesne handicapovaných.
Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.22 kg |
| EAN: | 8590913919473 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Šetriace miesto |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
