Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, guľatý, gun metal
Kód: SI581
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Technický list na stiahnutie tu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.964 kg |
| EAN: | 8590913124686 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Gun metal |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Výbava: | PVD |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
