MINIMAL umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, nerez mat
Kód: MI036


Súvisiaci tovar
Zaujímavá a praktická Esencia ľahkosti v návrhu dizajnu
ANTEA stojančeková umývadlová batéria s retro hubicou s výpustou v luxusnom zlatom prevedení je nielen praktickým doplnkom vašej kúpeľne,...
S touto moderní umývadlovou výpustkou click-clack s keramickou zátkou v černém matovém provedení bude vaše koupelna působit elegantně a...
Nabízíme vám kvalitní a praktickou umývadlovou výpust 5/4 s click-clack mechanismem a hranatou zátkou v elegantním chromovém provedení....
Umývadlová výpust 5/4 click-clack s keramickou krytkou je perfektním doplňkem pro každou koupelnu. Jeho moderní design v kombinaci s...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590913816147 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Nerez |
| Materiál: | Nerez |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
UMÝVADLOVÝ SIFÓN 5/4, odpad 32mm, guľatý, chróm je ideální volbou pro vaše umývadlo. Díky tomuto kvalitnímu sifónu se zbavíte starostí s...
Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ...
Umývadlový sifón 5/4, odpad 32 mm, hranatý, zlato, je ideální volbou pro ty, kteří hledají mimořádně kvalitní a stylový sifón pro své...
Dizajnový sifón šetriace miesto
RETRO Umývadlový sifón 5/4, odpad 32mm, tmavý bronz je ideální volbou pro ty, kdo si přejí přidat do své koupelny trochu vintage šarmu....
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
