Umývadlová výpust 5/4", click-clack, veľká zátka, 5-46mm, ABS/chróm
Kód: TF5001
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Click Clack uzatvárateľná výpusť
Jedná sa o modernú variantu mechanizmu uzatvárania výpustí do umývadiel a vaní. Už nemusíte premýšľať, kam odložiť gumovú zátku, nebude prekážať retiazka, odpadne nepohodlné ovládanie zátky pomocou tiahla u batérie. Systém Click Clack je ovládaný obyčajným stlačením zátky.
Technický list na stiahnutie tu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové výpuste |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| EAN: | 8590913130304 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Chróm |
| Hrúbka umývadla: | 5-46 mm |
| Materiál: | Plast |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Výbava: | Uzatvárateľná s prepadom;Uzatvárateľná bez prepadu |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
