Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, hranatý, zlato
Kód: SI417


Súvisiaci tovar
Hledáte praktický doplněk pro vaše umývadlo? Pak právě jste na správném místě! Nabízíme vám umývadlovou výpust 5/4" s click-clack...
Umývadlová výpust 5/4'' od renomované značky je ideální volbou pro dokonalé vzhledové i funkční řešení vaší koupelny. S click-clack...
Umývadlová výpust 5/4, neuzatvárateľná, veľká krytka, tl.5-55mm, zlato - toto je dokonalá voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a...
Nabízíme vám kvalitní a praktickou umývadlovou výpust 5/4 s click-clack mechanismem a hranatou zátkou v elegantním chromovém provedení....
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.399 kg |
| EAN: | 8590913887383 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Na dotaz |
| Farba: | zlato |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Umývadlový sifón 5/4 je dokonalou volbou pro Váš luxusní koupelový interiér. Vhodný pro odpad o průměru 32 mm, tento guľatý sifón dodá...
Umývadlový sifón 5/4" s odpadem o průměru 32mm je ideální volbou pro vaše umývadlo. Jeho guľatý chrómovaný design dodá vaší koupelně...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
