INOXMATER umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, nerez/chróm
Kód: 0581CX32K7


Súvisiaci tovar
Ponúkame vám špičkovú kúpe????ovú baterku - AXAMITE stojankovú umývadlovú batériu vysokú s predĺženou hubicou v elegantnom chrómovanom...
Stojanková senzorová batéria 6V DC (4xAA), čierna je praktickým a spoľahlivým zdrojom energie pre vaše bezpečnostné a monitorovacie...
Obľúbené batérie v chróme, čiernej, bielej, nikle a zlatej
Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou pri umývadlovej batérii
atraktívne kohútiky Obľúbený dizajn kohútikov v tvare krížikov.
Názov produktu Podomietkový ventil 1/2, chrómPrajete si esteticky krásne riešenie vodovodného systému vo Vašej kúpeľni? prevedenie do...
Vyberte si zlatý kúsok do vašej kúpe?ne SPY stojanková umývadlová batéria vysoká s predĺženou hubicou je nielen krásnou dekoráciou, ale...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| EAN: | 8030575053752 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Nerez |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Nadčasový a praktický umývadlový sifón 5/4 s odpadem o průměru 32mm je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. Jeho guľatý tvar a...
Dizajnový sifón šetriace miesto
Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, hranatý, chróm je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho moderní design s čistými liniemi a...
Produkt Umývadlový sifón 5/4, odpad 32mm, hranatý, čierna matná je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu nebo kuchyň. Jeho nadčasový design...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
