Umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, guľatý, zlato
Kód: SI517


Súvisiaci tovar
Obľúbené batérie v chróme, čiernej, bielej a nikle
Vyzdvihnite úroveň svojej kúpeľne s našou luxusnou podomietkovou umyvadlovou batériou BEBÉ v elegantnom chrómovom prevedení. opotrebovaniu."
BEBÉ stojanková umývadlová batéria bez výpuste v chrómovom prevedení je perfektnou voľbou pre vašu kúpeľňu. Tento moderný a elegantný kus...
Nová GINKO 25 stojanková umývadlová batéria v matnej čiernej barve je ideálnou voľbou pre moderné kúpeľne. Vďaka svojmu vysokému stojanu...
BEBÉ stojanková umývadlová batéria vysoká s predĺženou hubicou v chrómovom prevedení je ideálnym doplnkom pre vašu kúpu????u. Vďaka...
Podrobný popis
Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.399 kg |
| EAN: | 8590913886003 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | zlato |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer odpadu: | 32 mm |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
Umývadlový sifón 5/4, odpad 32 mm, hranatý, zlato, je ideální volbou pro ty, kteří hledají mimořádně kvalitní a stylový sifón pro své...
Potřebujete spolehlivý sifón pro své umyvadlo? Pak je pro vás ideální volbou MINITOTI umývadlový sifón 5/4" - 32mm v moderním chromovém...
Chytrým řešením pro vaši koupelnu je náš umývadlový sifón s úspornou funkcí. Díky průměru 5/4" a 32mm můžete snadno připojit umyvadlo a...
UMÝVADLOVÝ SIFÓN 5/4, odpad 32mm, guľatý, chróm je ideální volbou pro vaše umývadlo. Díky tomuto kvalitnímu sifónu se zbavíte starostí s...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
