MULAN kozmetické zrkadlo s prísavkami, priemer 127mm, LED, biela
Kód: 03003201
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.299 kg |
| EAN: | 4006956137742 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Inštalácia: | Prísavka |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 165 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 165 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
