KARA kozmetické zrkadlo na postavenie, priemer 145mm, obojstranné, čierna/bambus
Kód: 03119510
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 4006956198217 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Farba: | Čierna;Hnedá |
| Hĺbka: | 78 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Bambus;Oceľ |
| Šírka: | 205 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 185 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
