MARY závesné kozmetické zrkadlo, priemer 130mm, LED, čierny
Kód: 03112010
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.989 kg |
| EAN: | 4006956170336 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dĺžka: | 415 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Farba: | Čierna |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 290 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
