HELENE kozmetické zrkadlo na postavenie, priemer 170mm, obojstranné, s kamienkami, chróm
Kód: 03114000
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kozmetické zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.647 kg |
| EAN: | 4006956170527 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Kozmetické zrkadielko |
| Farba: | Chróm |
| Hĺbka: | 185 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Oceľ |
| Šírka: | 185 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 300 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
