Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1400x700x30 mm (bssMLO7140)
Kód: BSSMLO7140


Súvisiaci tovar
Zaujalo vás moderní a stylové zrcadlo GEMINI s LED osvětlením? Tento elegantní kousek skvěle doplní váš interiér a poskytne vám dokonalý...
FAGO LED podsvietené zrkadlo 60x80cm s dotykovým senzorom a možnosťou stmievania je ideálnym doplnkom vašej kúpeľne či zimnej záhrady....
Zrkadlo NYX s LED osvetlením 800x800mm je ten správny doplnok pre každú kúpeľňu či šatník. Svojim moderným dizajnom a veľkou veľkosťou...
Podrobný popis
Zrkadlo London s LED osvetlením vyniká predovšetkým funkcií s možnosťou nastavenia teploty svetla a intenzity osvetlenia. Tri dotykové ovládacie prvky sú umiestnené v pravej dolnej časti zrkadla.
Pravý spínač ovláda zapnutie a vypnutie systému zrkadla a osvetlenie.
Prostredným ovládačom je možné nastaviť teplotu svetla od teplej farby 3000K až po studenú farbu 6400K.
Ovládačom umiestneným najbližšie stredu zrkadla možno ovládať intenzitu osvetlenia, tak ako každému vyhovuje.
Všetky spínače možno pohodlne ovládať jednoduchým ľahkým dotykom bez akéhokoľvek mechanického pohybu.
Zrkadlo s nastaviteľnou teplotou svetla 140x70x3 cm je vybavené 156 LED diódami s obsadením max 12,6 Watt. Svetlo na pravej a ľavej strane je rozptýlené pomocou akrylových hranolov. Jas osvetlenia tohto zrkadla činí 920 lúmenov.
5 mm zrkadlo London s vysoko lešteným povrchom a hliníkovým rámom o šírke 5 cm a hĺbke 3 cm, má odkrytú zadnú časť pre pohodlné pripojenie do elektrického systému. Systém zrkadla a osvetlenia je plne zapojený, stačí len pripojiť prívodný kábel.
Zrkadlo London s LED osvětelním a nastaviteľnou teplotou svetla ponúkame v nižšie uvedených rozmeroch, kompletnú sériu nájdete tiež v alternatívnom tovaru nižšie.
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 600x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 800x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1000x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1200x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1400x700x30mm
| Záruka | 24 mesiacov |
|---|---|
| Hmotnosť za mj | 14 kg |
| Rozmery: | 1400x700x30 (ŠxVxH) |
| inštalácia | na zavesenie |
| materiál | 5mm leštené zrkadlo / hliník |
| typ osvetlené | 156 ks LED diód |
| Farba svetla | 3000-6400K, teplá - studená farba |
| výbava | Teplota svetla, intenzita osvetlenia |
| ovládanie | dotykový spínač |
| Elektrické krytie | IP44 |
| štýl | hranaté |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 14 kg |
Interiérové zrkadlo s LED osvetlením SELENE NEW II tlmene podsvietenia pomocou LED na bočných stranách , bude tým pravým luxusným...
Zrkadlo s LED osvetlením NAILA , je vhodné ako do predsiení, tak aj do kúpeľní v hliníkovom leštenom rámčeku . Možno osadiť ako na výšku,...
Okrúhle zrkadlo REISA BLACK bez osvetlenia v čiernom ráme z brúseného hliníka. Zrkadlová tabuľa je namontovaná hlboko vo vnútri rámu ,...
Interiérové zrkadlo Houx s LED podsvietením pri hornej hrane, vnesie do vašej kúpeľne kúsok luxusu, ktorý si môžete užívať každý deň. Pri...
Okrúhle zrkadlo bez osvetlenia DAHLEN GOLD je vhodné do predsiení a kúpeľní. Je osadené v zlatom ráme z brúseného hliníka. Hĺbka rámu – 4...
Oválne okrúhle dekoratívne zrkadlo bez osvetlenia BRANDIS BLACK v modernom čiernom ráme z brúseného hliníka do kúpeľne aj predsiene....
Okrúhle zrkadlo bez osvetlenia DAHLEN GOLD je vhodné do predsiení a kúpeľní. Je osadené v zlatom ráme z brúseného hliníka. Hĺbka rámu – 4...
Interiérové zrkadlo s osvetlením SELENE NEW Aj podsvietené LED na bočných stranách , sa stane luxusným doplnkom vo vašej kúpeľni....
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
