Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 800x700x30 mm (bssMLO7080)
Kód: BSSMLO7080


Súvisiaci tovar
Pripravte sa pre denný a večerný rituál krásy s novým ASTRO zrkadlom s LED osvetlením a rozmermi 600x800mm. Toto kozmetické zrkadlo je...
Zrkadlo GEMINI s LED osvetlením 900x900mm je špičkovým prvkem, který prosvětlí a ozdobí každou Vaši koupelnu. Jeho moderní design s...
Čarovné zrkadlo FLOAT LED v bielom prevedení je kombináciou krásneho dizajnu a praktického osvetlenia. S jeho rozměrmi 600x800mm bude...
Získejte dokonalý vzhľad s úžasným zrkadlom LUMINAR s LED osvetlením v elegantnom ráme o veľkosti 1200x550 mm v luxusnej chrómovej farbe....
Podrobný popis
Zrkadlo London s LED osvetlením vyniká predovšetkým funkcií s možnosťou nastavenia teploty svetla a intenzity osvetlenia. Tri dotykové ovládacie prvky sú umiestnené v pravej dolnej časti zrkadla.
Pravý spínač ovláda zapnutie a vypnutie systému zrkadla a osvetlenie.
Prostredným ovládačom je možné nastaviť teplotu svetla od teplej farby 3000K až po studenú farbu 6400K.
Ovládačom umiestneným najbližšie stredu zrkadla možno ovládať intenzitu osvetlenia, tak ako každému vyhovuje.
Všetky spínače možno pohodlne ovládať jednoduchým ľahkým dotykom bez akéhokoľvek mechanického pohybu.
Zrkadlo s nastaviteľnou teplotou svetla 80x70x3 cm je vybavené 156 LED diódami s obsadením max 12,6 Watt. Svetlo na pravej a ľavej strane je rozptýlené pomocou akrylových hranolov. Jas osvetlenia tohto zrkadla činí 920 lúmenov.
5 mm zrkadlo London s vysoko lešteným povrchom a hliníkovým rámom o šírke 5 cm a hĺbke 3 cm, má odkrytú zadnú časť pre pohodlné pripojenie do elektrického systému. Systém zrkadla a osvetlenia je plne zapojený, stačí len pripojiť prívodný kábel.
Zrkadlo London s LED osvětelním a nastaviteľnou teplotou svetla ponúkame v nižšie uvedených rozmeroch, kompletnú sériu nájdete tiež v alternatívnom tovaru nižšie.
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 600x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 800x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1000x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1200x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1400x700x30mm
| Záruka | 24 mesiacov |
|---|---|
| Hmotnosť za mj | 7 kg |
| Rozmery: | 800x700x30 (ŠxVxH) |
| inštalácia | na zavesenie |
| materiál | 5mm leštené zrkadlo / hliník |
| typ osvetlené | 156 ks LED diód |
| Farba svetla | 3000-6400K, teplá - studená farba |
| výbava | Teplota svetla, intenzita osvetlenia |
| ovládanie | dotykový spínač |
| Elektrické krytie | IP44 |
| štýl | hranaté |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 7 kg |
Oválne zrkadlo bez osvetlenia NEBRA BLACK v čiernom ráme z brúseného hliníka . Zrkadlová tabuľa je namontovaná hlboko vo vnútri rámu ,...
Oválne zrkadlo bez osvetlenia LEBUS BLACK , ktoré je vhodné do predsiení a kúpeľní a je osadené v modernom čiernom ráme z plastu. Hĺbka...
Zrkadlo s LED osvetlením NAILA , je vhodné ako do predsiení, tak aj do kúpeľní v hliníkovom leštenom rámčeku . Možno osadiť ako na výšku,...
Interiérové zrkadlo SOURS s LED podsvietením , vnesie do vašej kúpeľne kúsok luxusu, ktorý si môžete užívať každý deň. Pri výrobe boli...
Obdĺžnikové alebo štvorcové zrkadlo s LED osvetlením so zaoblenými rohmi ALFELD . Obvodovo matovaný pás je osvetlený LED diódami , ktoré...
Zrkadlo s LED osvetlením s možnosťou nastavenia teploty svetla a intenzity osvetlenia. Zrkadlo je vybavené LED diódami a troma dotykovými...
Oválne zrkadlo bez osvetlenia LEBUS GOLD , ktoré je vhodné do predsiení a kúpeľní a je osadené v modernom zlatom ráme z plastu. Hĺbka...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
