Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1200x700x30 mm (bssMLO7120)
Kód: BSSMLO7120


Súvisiaci tovar
DURANGO zrkadlo s LED osvetlením 600x800mm je moderním a praktickým doplňkem pro vaši koupelnu. S elegantním designem a bezdotykovým...
Chcete vytvoriť v svojej domácnosti moderný a elegantný vzhľad? Potom je tu pre vás SORT zrkadlo s LED osvetlením v elegantnej čiernom...
MINOX oválne zrkadlo s LED osvetlením bude ideálnym doplnkom do každého interiéru. Svojím elegantným a moderným dizajnom okamžite...
Zrkadlo GEMINI s LED osvetlením je ten pravý kousek, který potřebujete ve své koupelně. S rozměry 1500x550 mm a elegantním designem vám...
Zrkadlo GEMINI s LED osvetlením 600x800mm je ideální volbou pro ty, kteří hledají funkční, moderní a stylové zrcadlo do své koupelny....
Podrobný popis
Zrkadlo London s LED osvetlením vyniká predovšetkým funkcií s možnosťou nastavenia teploty svetla a intenzity osvetlenia. Tri dotykové ovládacie prvky sú umiestnené v pravej dolnej časti zrkadla.
Pravý spínač ovláda zapnutie a vypnutie systému zrkadla a osvetlenie.
Prostredným ovládačom je možné nastaviť teplotu svetla od teplej farby 3000K až po studenú farbu 6400K.
Ovládačom umiestneným najbližšie stredu zrkadla možno ovládať intenzitu osvetlenia, tak ako každému vyhovuje.
Všetky spínače možno pohodlne ovládať jednoduchým ľahkým dotykom bez akéhokoľvek mechanického pohybu.
Zrkadlo s nastaviteľnou teplotou svetla 120x70x3 cm je vybavené 156 LED diódami s obsadením max 12,6 Watt. Svetlo na pravej a ľavej strane je rozptýlené pomocou akrylových hranolov. Jas osvetlenia tohto zrkadla činí 920 lúmenov.
5 mm zrkadlo London s vysoko lešteným povrchom a hliníkovým rámom o šírke 5 cm a hĺbke 3 cm, má odkrytú zadnú časť pre pohodlné pripojenie do elektrického systému. Systém zrkadla a osvetlenia je plne zapojený, stačí len pripojiť prívodný kábel.
Zrkadlo London s LED osvětelním a nastaviteľnou teplotou svetla ponúkame v nižšie uvedených rozmeroch, kompletnú sériu nájdete tiež v alternatívnom tovaru nižšie.
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 600x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 800x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1000x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1200x700x30mm
Zrkadlo London s nastaviteľnou teplotou svetla 1400x700x30mm
| Záruka | 24 mesiacov |
|---|---|
| Hmotnosť za mj | 11 kg |
| Rozmery: | 1200x700x30 (ŠxVxH) |
| inštalácia | na zavesenie |
| materiál | 5mm leštené zrkadlo / hliník |
| typ osvetlené | 156 ks LED diód |
| Farba svetla | 3000-6400K, teplá - studená farba |
| výbava | Teplota svetla, intenzita osvetlenia |
| ovládanie | dotykový spínač |
| Elektrické krytie | IP44 |
| štýl | hranaté |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zrkadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 11 kg |
Zrkadlo s LED osvetlením 130x70 cm s funkciou BLUETOOTH ktorá Vám umožní počúvanie Vašej najobľúbenejšie hudby priamo z telefónu,...
Oválne zrkadlo bez osvetlenia NEBRA BLACK v čiernom ráme z brúseného hliníka . Zrkadlová tabuľa je namontovaná hlboko vo vnútri rámu ,...
Oválne okrúhle dekoratívne zrkadlo bez osvetlenia BRANDIS BLACK v modernom čiernom ráme z brúseného hliníka do kúpeľne aj predsiene....
Oválne okrúhle dekoratívne zrkadlo bez osvetlenia BRANDIS BLACK v modernom čiernom ráme z brúseného hliníka do kúpeľne aj predsiene....
Obdĺžnikové alebo štvorcové zrkadlo s LED osvetlením so zaoblenými rohmi ALFELD . Obvodovo matovaný pás je osvetlený LED diódami , ktoré...
Interiérové zrkadlo ORLU LED podsvietením pri bočných hranách, vnesie do vašej kúpeľne kúsok luxusu, ktorý si môžete užívať každý deň....
Zrkadlo BRILON s LED osvetlením , je vhodné do predsiení a kúpeľní. Zrkadlo je v hliníkovom leštenom rámčeku . Pieskovaný obvod je...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
