INKA odkladná keramická doska 12x35,5cm, zebra
Kód: 341533
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky pod umývadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.72 kg |
| EAN: | 8034125973705 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dekor: | Zebra |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 12x35,5 cm |
| Šírka: | 120 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
