INKA odkladná keramická doska 22x35,5cm, čierna lesk
Kód: 341604


Súvisiaci tovar
INKA keramické umývadlo 60x40cm, biela, je ideální volbou pro moderní a stylovou koupelnu. Jeho elegantní a čistý design přidává koupelně...
INKA je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylové umývadlo pro svou koupelnu. Toto keramické umývadlo o rozměrech 40x40cm...
INKA keramické umývadlo 40x40cm, biela je ideální volbou pro vaši koupelnu. Toto moderní umývadlo v bílé barvě s rozměry 40x40cm je nejen...
INKA keramické umývadlo 60x40cm, čierna mat je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho moderní design a elegantní černá matná barva...
Chcete do své koupelny přidat kousek elegance a moderního designu? Pak je pro vás ideální volbou SANNA guľaté umývadlo na dosku pr.25cm,...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky pod umývadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 8034125973736 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 22x35,5 cm |
| Šírka: | 220 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
