INKA odkladná keramická doska 22x35,5cm, voda
Kód: 341634
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky pod umývadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 8034125973781 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dekor: | Voda |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 22x35,5 cm |
| Šírka: | 220 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
