VELOX zrkadlová skrinka 80cm s automatickým dávkovačom mydla, batériou a sušičom rúk
Kód: MUM000114


Súvisiaci tovar
TRILLY Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou je praktický doplnok pre každú kúpeľňu. S jeho hranatým a moderným dizajnom v...
ARTU Stojan s držiakom uterákov je praktickým pomocníkem v každé koupelně. Jeho elegantní a moderní design v černé matové barvě se skvěle...
MILA stojan s držiakom na toaletný papier - praktický a štýlový doplnok do vašej kúpeľne!Tento moderný a elegantný stojan s držiakom na...
ARTU Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou v hranatom a modernom dizajne z čierneho matového kovu bude skvelým doplnkom pre...
SKA Stojan na uteráky, 550x800x200mm, čierna mat je ideálním řešením pro vaši kuchyni nebo koupelnu. Tento stojan je vyroben z kvalitního...
SKA Stojan na uteráky - praktická a stylová pomůcka pro koupelnu!Tento stojan na uteráky od značky SKA je dokonalým doplňkem pro vaši...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 30.193 kg |
| EAN: | 8435368113574 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 263 mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozmer: | 80x90x26,3 cm |
| Šírka: | 800 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Závesná kovová skrinka BASIC I, II sa stane dokonalým doplnkom Vašej kúpeľne. Zrkadlá dvojkrídlovej skrinky dodajú priestoru viac svetla...
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Galerky v mnohých prevedeniach aj možných kombinácií s policovú skrinkou
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
