TOWEL zrkadlová skrinka 100cm s automatickým dávkovačom mydla, batériou a zásobníkom papierových uterákov
Kód: MUM000118


Súvisiaci tovar
TRILLY Stojan s držiakom uterákov je praktickým a štýlovým doplnkom do kúpeľne. Jeho hranatý dizajn v kombinácii s matnou zlatou farbou...
TRILLY Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou je praktický doplnok pre každú kúpeľňu. S jeho hranatým a moderným dizajnom v...
FELIX stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm je praktický doplnok do Vašej kúpeľne. Jeho moderný a elegantný dizajn s chrómovým...
ARTU Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou je dokonalým doplnkom pre každú kúpeľňu. Jeho hranatý, chromovaný dizajn dodáva...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 36.367 kg |
| EAN: | 8435368108280 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 263 mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozmer: | 100x90x26,3 cm |
| Šírka: | 1000 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Galerky v mnohých prevedeniach aj možných kombinácií s policovú skrinkou
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Galerky v mnohých prevedeniach aj možných kombinácií s policovú skrinkou
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
