VELOX zrkadlová skrinka 100cm s automatickým dávkovačom mydla, batériou a sušičom rúk
Kód: MUM000116


Súvisiaci tovar
Sušiak na uteráky pro 4 kusy s univerzálnym upínacím systémom a dĺžkou 50cm je ideálnou voľbou pre vašu kúpeľňu! Či už potrebujete...
FELIX stojan – dokonalý doplnok do vašej kúpeľne!"Vytvorte si v kúpeľni kúsok luxusu s naším novým stojanom FELIX. Tento elegantný kúsok...
CIRCE stojan je praktickým a elegantním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho guľatý design v chromovém provedení dodá vaší koupelně moderní...
TRILLY Stojan s držiakom uterákov je praktickým a štýlovým doplnkom do kúpeľne. Jeho hranatý dizajn v kombinácii s matnou zlatou farbou...
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá je praktickým a efektívnym spôsobom, ako uschovať a vysušiť vaše uteráky. Jeho univerzálne...
TRILLY Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou je praktický doplnok pre každú kúpeľňu. S jeho hranatým a moderným dizajnom v...
SKA Stojan na uteráky, 550x800x200mm, čierna mat je ideálním řešením pro vaši kuchyni nebo koupelnu. Tento stojan je vyroben z kvalitního...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 36.367 kg |
| EAN: | 8435368113994 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 263 mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozmer: | 100x90x26,3 cm |
| Šírka: | 1000 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Horná závesná zrkadlová skrinka ARLES s LED osvetlením doplní prepracovaným dizajnom Vašu kúpeľňu . Skrinka je vyrobená z veľmi...
Galerky - zrkadlové skrinky s výklopnými dvierkami a dostatkom úložného priestoru
Horná závesná zrkadlová skrinka NICE s LED osvetlením doplní prepracovaným dizajnom Vašu kúpeľňu . Skrinka je vyrobená z veľmi kvalitného...
Galerky - zrkadlové skrinky s výklopnými dvierkami a dostatkom úložného priestoru
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
