Galerka s LED osvetlením, obojstranným zrkadlom a kozmetickým zrkadlom 700 x 600 mm

Kód: BSSMCA6070D
10 hodnotení
Značka: bss
€586 –6 %
Galerka s LED osvetlením, obojstranným zrkadlom a kozmetickým zrkadlom 700 x 600 mm
€586 –6 % €549 €453,72 bez DPH
dodanie 24 dní

Zrkadlová galerka s LED osvetlením, obojstranným zrkadlom, lupou 5x zoom a elektrickou zásuvkou. Tri nastaviteľné sklenené poličky vrátane integrovanej elektrickej zásuvky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Galerka s LED osvetlením, obojstranným zrkadlom a kozmetickým zrkadlom s rozmermi 700 x 600 mm je skvelým riešením pre vašu kúpeľňu alebo spálňu. Obojstranné zrkadlo ponúka 2x väčší priestor na úpravu líčenia alebo účesu. Kozmetické zrkadlo umiestnené na vnútornej strane galerky vám umožní presné detailné úpravy. S LED osvetlením získate dostatočné a kvalitné svetlo, ktoré dokonale osvetlí vašu tvár. Elegantný dizajn galerky sa hodí do každého interiéru a poskytne vám praktické a funkčné riešenie.

Galerka s LED osvetlením, obojstranným zrkadlom a kozmetickým zrkadlom je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalé riešenie pre každodennú úpravu. Obojstranné zrkadlo vám ponúka dvojnásobnú plochu na úpravu líčenia alebo účesu. Kozmetické zrkadlo na vnútornej strane galerky vám umožní presné detailné úpravy. S LED osvetlením získate dostatočné a kvalitné svetlo, ktoré dokonale osvetlí vašu tvár a vytvoria ideálne podmienky pre dokonalú úpravu. Tento produkt je praktický, funkčný a elegantný, a skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru.

Kúpeľňová galerka s LED osvetlením je vyrobená z eloxovaného hliníka s matným svetlo šedým povrchom, ktorý zaručuje odolnosť voči vonkajším vplyvom.

Galerka je vybavená LED osvetlením po obvode skrinky s intenzitou svietivosti 1110 Lumenov. Osvetlenie zaisťuje 354 LED diód . Ovládanie osvetlenia je pomocou osvetleného dotykového spínača  v dolnej prednej časti zrkadla. Zrkadlo je tiež z vnútornej časti dvierok a je vybavené osvetleným okrúhlym kozmetickým zrkadlom s 5 x zoom zväčšením 

Vnútorná časť kúpeľňovej galerky je vybavená tromi sklenenými poličkami , ktoré je možné nastaviť do ľubovoľnej výšky, tak aby sa prispôsobili výške Vašich kúpeľňových doplnkov. V hornej časti vo vnútri skrinky je umiestnená elektrická zásuvka 220 V so samostatným vypínačom , kam je možné pripojiť holiaci strojček, fén a pod.

Rozmery skrinky sú 700 x 600 x 137 mm , inštalácia na stenu. Nízka spotreba energie 10,62 W.

Vnútorná časť galerky

Dodatočné parametre

Kategória: Galerky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13 kg
Farba: Šedá
Farba LED: 2700 - 6500 K
Hĺbka: 137 mm
Výška: 700 mm
Šírka: 600 mm
Typ osvetlenia: LED
Výbava: Kozmetické LED zrkadlo 5 x zoom, integrovaná el. zásuvka 220 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: