Sprchové ramienko guľaté, 350mm, zlato
Kód: BR355
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchová ramienka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913859984 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | zlato |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 100 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
