SELVA sklenené umývadlo na dosku 50,5x38cm, zlato
Kód: TY319
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadla na dosku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 8590913134531 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | zlato |
| Hĺbka: | 375 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Sklo |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | Nie |
| Rozmer: | 50,5x13,5x37,5 cm |
| Šírka: | 505 mm |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Výška: | 135 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
