REA - Umyvadlo na desku perleťově bílá 37,5x51,5 REA-U0265
Kód: REA-U0265


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Umyvadlo je vyrobeno z nejkvalitnější bílé keramiky a má oválný, zvlněný tvar. Vysoce lesklý povrch ozdobí každý koupelnový interiér. Bude to skvělý doplněk pro milovníky nestandardních tvarů, přináší eleganci uspořádání koupelny doma i v kanceláři. Umyvadlo je přizpůsobeno pro montáž na desku nebo skříňku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí.
| Způsob montáže: | na desku |
|---|---|
| Barva: | perleťově bílá |
| Šířka umyvadla: | 515 mm |
| Výška umyvadla: | 135 mm |
| Materiál: | sanitární keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 45 mm |
Baterie není součástí balení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadla na dosku |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 5902557356874 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 14 dní |
INFINITY OVAL je moderní a elegantní keramické umývadlo, které se bude skvěle hodit na vaši koupelnovou desku. S rozměry 55x36 cm a...
PRIORI keramické umývadlo na dosku O 41cm, čierna/zelená je ideální volbou pro každou koupelnu. Jeho elegantní design a dokonalá...
GERANO umývadlo na dosku vrátane krytu výpuste 60x38cm je ideálním doplňkem pro vaši koupelnu. Vyrobena z odolného liatého mramoru,...
FORMIGO betónové umývadlo na dosku poskytne vašej kúpeľni štýlový a luxusný vzhľad. S jeho elegantnou zlatou farbou a priemerom 39cm bude...
PRIORI keramické umývadlo na dosku O 41cm je ideální volbou pro vaši koupelnu. Jeho elegantní černá barva s modrým vzorem mu dodává...
Sklenené umývadlá BEAUTY - séria pre náročného zákazníka
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
