MODO keramické umývadlo na dosku 50x35cm, bez otvoru, biela mat
Kód: 9884009
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadla na dosku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 16 kg |
| EAN: | 8057729357184 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela mat |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Materiál: | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu: | Bez otvoru |
| Prepad: | Nie |
| Rozmer: | 50x13x35 cm |
| Šírka: | 500 mm |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| Výška: | 130 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
