Nové otopné těleso, černé wc s rimless systémem, dřezová baterie a volně stojící umyvadla z litého mramoru

Do ponuky sme zaradili niekoľko noviniek, ktoré bychom Vám rádi predstavili.

METRO SPACE otopné teleso 550x1430 mm, do priestoru, čierna mat

METRO SPACE otopné teleso v čiernej matnej farbe je dokonalým spojením stylusu a účinnosti. S rozmermi 550x1430 mm sa ľahko dostanete do priestoru a zároveň dodáva moderné nápady do vášho interiéru. Toto designové otopné teleso vytvorí nielen teplé a príjemné prostredie, ale zaujme svojím minimalistickým a elegantným vzhľadom. Užite si teplo a vkus s METRO SPACE.

PACO RIMLESS WC kombi mísa s nádržkou, spodný/zadný odpad, čierna mat

WC kombi mísa v čiernej matnej farbe je spojením elegancie a funkčnosti. S volbou mezi spodním a zadním odpadem a moderním Rimless designem zajistím snadnou údržbu a hygienu. Toto WC nie je len súčasťou kúpeľne, je to štýlová a praktická investícia do vášho domova. Oživte svoju kúpeľňu s PACO a užite si jedinečný dizajn a pohodlie.

NIMOA stojánková dřezová batéria se sprškou, chrom/gun metal

NIMOA stojánková dřezová batéria s elegantným chrómom a sofistikovaným gun metal je vrcholom v kuchynskom dizajne. S výkonnou sprškou ponúka nielen skvelý vzhľad, ale aj praktickú funkcionalitu. Získajte štýl a výkon do vašej kuchyne s NIMOA.

ALTONA umývadlo voľne stojace, liaty mramor, priemer 43,5x85cm, biela mat

ALTONA voľne stojace umyvadlo - mistrovské dielo z litého mramoru s priemerom 43,5 cm a výškou 85 cm. Jeho biela matná povrchová úprava dodáva kúpeľňe modernú eleganciu a luxus. Oživte svoj priestor s dokonalým spojením designu a funkčnosti. ALTONA umyvadlo - krása, ktorá sa vám neskrýva.

TREVA Voľne stojace umývadlo 56,5x85cm, liaty mramor, biela mat

TREVA voľne stojace umyvadlo - zrozeno z litého mramoru, rozmery 56,5x85 cm a elegantná biela matná povrchová úprava. Symbol čistoty a luxusu, ktorý vašu kúpeľňu promení v umelecké dielo. TREVA - viac než len umyvadlo, je to výraz vášho vkusu a elegancie.