METRO SPACE vykurovacie teleso 550x1430 mm, inštalácia v priestore, čierna mat

Kód: IR438B
1 hodnotenie
Značka: Sapho
€408 –18 %
METRO SPACE vykurovacie teleso 550x1430 mm, inštalácia v priestore, čierna mat
€408 –18 % €331,79 €274,21 bez DPH
Skladom

METRO SPACE otopné teleso 550x1430 mm v čiernej matnej farbe je kombináciou výkonu a elegancie. Ideálne pre moderné interiéry, zabezpečuje komfortné a efektívne vykurovanie. Jeho štíhlý design sa ľahko hodí do rôznych priestorov, a s rozmermi 550x1430 mm poskytuje dostatok tepla pre celú miestnosť. Navyše, čierna matná povrchová úprava dodáva vášmu interiéru sofistikovaný vzhľad. Užite si teplo a štýl s METRO SPACE.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ústredné vykurovanie

V prípade ústredného vykurovania je dôležitý výber pripojovacej sady ventilov. Na výber je použitie ručného ventilu alebo ventilu s termostatickou hlavicou.

Ručný ventil: Ovládacie hlavice ventilu možno inštalovať na ľavú / pravú stranu bez ohľadu na miesto prívodu teplej vody. Ovládanie regulácie teploty je manuálne.
Ventil s termostatickou hlavicou: Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu okolia. Termostatická hlavica musí byť v mieste prívodu teplej vody (mimo MONO ONE).

Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.

Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kúrenie s jednobodovým pripojením

Ústredné vykurovanie

Ak je vykurovacie teleso vykurované len elektricky, tozn. iba za pomoci vykurovacej tyče, je potrebné zakúpiť ½" záslepku k radiátorom. Tá slúži na zaslepenie druhého otvoru v telese, ktorý by bol inak použitý pre pripojovací ventil ústredného kúrenia.
Vykurovacie teleso odporúčame naplniť destilovanou vodou. Odporúčame tiež nemrznúcu teplonosnú antikoróznu kvapalinu značky LIKIDO.
Vykurovaciu tyč odporúčame s rovnakým alebo podobným výkonom podľa špecifikácie daného vykurovacieho telesa. Pri vykurovacích tyčí s termostatom sa reguluje teplota kvapaliny v radiátore.

Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením

Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - Návod

Dodatočné parametre

Kategória: Vykurovacie telesá
Záruka: 24
Hmotnosť: 11.2 kg
Balenie: 1 ks
Farba: Čierna mat
Materiál: Oceľ
Možnosť vykurovania: Ústredné vykurovanie;Elektrické vykurovanie
Objem: 4.6 l
Odporúčaná el. vykurovacia tyč: 500 W
Rozmer: 550x1430 mm
Rozteč pripojenia: 50 mm
Rozteč pripojenia 50 mm: Nesymetrické (na bok)
Šírka: 550 mm
Teplotný spád: 75/65/20 °C
Tvar: Tvar H
Výkon: 525 W
Výška: 1430 mm
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: