LUXOR GOLD MATT sprchové dvere 1500mm, číre sklo
Kód: GU1215G


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Smer otvárania - univerzálne
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Coated glass
Coated glass predstavuje jednu z najkvalitnejších úprav skla sprchových kútov. Ide o chemickú zlúčeninu zmesi polymérov, ktorá v spojení s katalyzátormi reaguje s kremičitanovými skupinami obsiahnutými v skle. Na sklenených plochách tak vytvára súvislú vrstvu filmu, ktorá vyplní mikropóry v skle a odpudzuje vodu. Vplyvom vodeodpudivého filmu sa kvapky vody zhlukujú a stekajú z povrchu skla. Aj keď dôjde k nepatrnému udržaniu menších kvapiek na skle, nedôjde k chemickej väzbe, sklo nebude narušené a nezošedne.
Bezrámové sprchové zásteny
Ochranu proti pretečeniu vody u bezrámových zásten zaisťuje nízka prietoková lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové zásteny tak pôsobia sviežim elegantným dojmom.

Technický list na stiahnutie tu
3D modely
3D modely
3D modely
Návody
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové dvere do niky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 64 kg |
| EAN: | 8590913129483 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba profilu: | Zlatá mat |
| Hrúbka skla: | 8 mm |
| Inštalačná šírka do: | 1505 mm |
| Inštalačná šírka od: | 1485 mm |
| Smer otvárania: | Univerzálne |
| Šírka: | 1500 mm |
| Šírka vstupu: | 650 mm |
| Tvar: | Dvere do niky |
| Typ otvárania: | Posuvné |
| Typ výplne: | ČÍRE sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové prevedenie |
| Výška: | 2000 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
