KARBO elektrický sušiak uterákov, guľatý, 400x1120mm, 87 W, čierna mat
Kód: KB904


Súvisiaci tovar
Kúpeľňové zrkadlo s lupou a päťnásobným zoomom, LED osvetlenie po obvode zrkadla, oblé rohy, nastaviteľná teplota farby a intenzita...
Zrkadlová galerka s LED osvetlením, obojstranným zrkadlom, lupou 5x zoom a elektrickou zásuvkou. Tri nastaviteľné sklenené poličky...
Zrkadlová skrinka 60 x 70 cm s moderným LED osvetlením , digitálnymi hodinami a zväčšovacou...
Galerka ELISA s rozmermi 1200 x 700 mm s LED osvetlením , digitálnymi hodinami , elektrickou...
Galerka ELISA s rozmermi 1400 x 700 mm ponúka moderné LED osvetlenie , digitálne hodiny , elektrickú...
BRETO zrkadlo s LED osvetlením a policou 1000x608mm je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a praktické zrcadlo do svého...
Podrobný popis
Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Návod
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dokumenty - 3D modely
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické kúrenie a sušiaky uterákov |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 8590913858574 |
| 3D model: | ÁNO |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Čierna mat |
| Materiál: | Oceľ |
| Možnosť vykurovania: | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon: | 87 W |
| Rozmer: | 400x1120 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Tvar: | Tvar H |
| Výška: | 1120 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Elektrický sušiak uterákov ESCADA 1 do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie, ale...
Otočný elektrický sušiak uterákov a osušiek dokáže pri malej spotrebe energie kvalitne usušiť Vaše mokré uteráky. Vhodné pre menšie...
Elektrický sušič uterákov BARBO s rozmermi 600x1600 mm a výkonom 160 W ponúka spoľahlivé a estetické elektrické kúrenie do kúpeľne....
Čierny matný radiátor do kúpeľne, stačí zavesiť na stenu a pripojiť sa k EL. Zátky.
METRO-E je výkonné elektrické vykurovací teleso, které Vám zajistí příjemné teplo v chladných zimních dnech. Jeho rovný design se skvěle...
TONDI-E - dokonalý způsob, jak užívat si teplo v domě během chladných zimních měsíců! Toto elektrické vykurovací těleso v rovném...
S TONDI-E elektrickým vykurovacím telesem si můžete užít pohodlné teplo v každém prostoru. Toto rovné teleso o rozměrech 600x970 mm a...
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso je vynikající volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé, účinné a zároveň moderní vykurovací řešení....
-
Technický list na stiahnutie tu
-
Dokumenty - Návod
-
Dokumenty - Návod
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
-
Dokumenty - 3D modely
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
