INKA odkladná keramická doska 32x35,5cm, biela
Kód: 341701


Súvisiaci tovar
INKA keramické umývadlo 40x40cm, biela je ideální volbou pro vaši koupelnu. Toto moderní umývadlo v bílé barvě s rozměry 40x40cm je nejen...
INKA keramické umývadlo 60x40cm, biela, je ideální volbou pro moderní a stylovou koupelnu. Jeho elegantní a čistý design přidává koupelně...
INKA je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylové umývadlo pro svou koupelnu. Toto keramické umývadlo o rozměrech 40x40cm...
INKA keramické umývadlo 60x40cm, čierna mat je dokonalým doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho moderní design a elegantní černá matná barva...
INFINITY OVAL keramické umývadlo na dosku je moderní a elegantní volbou pro vaši koupelnu. S rozměry 55x36cm a matně černou barvou se...
Nesporná krása, nadčasový design a jedinečná elegance - to jsou přívlastky, které nejlépe popisují Infinity Oval keramické umývadlo na...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dosky pod umývadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.84 kg |
| EAN: | 8034125973798 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 355 mm |
| Materiál: | Keramika |
| Rozmer: | 32x35,5 cm |
| Šírka: | 320 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Drevená doska pod umývadlo. Doska je z prírodného materiálu, ktorý nesaje vlhkosť.
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Vydarený projekt, ktorý zaujme
Drevená doska pod umývadlo. Doska je z prírodného materiálu, ktorý nesaje vlhkosť.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
