ESSENTIA zrkadlová skrinka 120cm s dvoma automatickými dávkovačmi mydla a ddvoma zásobníkami papierových uterákov
Kód: MUM000127


Súvisiaci tovar
TRILLY Stojan s držiakom uterákov je praktickým a štýlovým doplnkom do kúpeľne. Jeho hranatý dizajn v kombinácii s matnou zlatou farbou...
ARTU Stojan s držiakom uterákov je praktickým pomocníkem v každé koupelně. Jeho elegantní a moderní design v černé matové barvě se skvěle...
Sušiak na uteráky pro 4 kusy s univerzálnym upínacím systémom a dĺžkou 50cm je ideálnou voľbou pre vašu kúpeľňu! Či už potrebujete...
FELIX stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm je praktický doplnok do Vašej kúpeľne. Jeho moderný a elegantný dizajn s chrómovým...
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá je praktickým a efektívnym spôsobom, ako uschovať a vysušiť vaše uteráky. Jeho univerzálne...
CIRCE stojan s držiakom uterákov, guľatý, chróm je praktický a elegantní doplnok do každej kúpeľne. Tento stojan je vyrobený z kvalitného...
CIRCE stojan je praktickým a elegantním doplňkem pro vaši koupelnu. Jeho guľatý design v chromovém provedení dodá vaší koupelně moderní...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 33.256 kg |
| EAN: | 8435368115738 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 263 mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozmer: | 120x90x26,3 cm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Závesná kovová skrinka BASIC I, II sa stane dokonalým doplnkom Vašej kúpeľne. Zrkadlá dvojkrídlovej skrinky dodajú priestoru viac svetla...
Galerky s osvetlením určené na zapustenie do steny
Galerky v mnohých prevedeniach aj možných kombinácií s policovú skrinkou
Galerky - zrkadlové skrinky s výklopnými dvierkami a dostatkom úložného priestoru
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
