Zrkadlo v tvare kvapky, LED osvetlenie po obvode, rozmer 800 x 800 mm, nastaviteľná farba teploty svetla

Kód: BSSMFG8080
2 hodnotenia
Značka: bss
€215 –6 %
Zrkadlo v tvare kvapky, LED osvetlenie po obvode, rozmer 800 x 800 mm, nastaviteľná farba teploty svetla
€215 –6 % €202 €166,94 bez DPH
Skladom

Kúpeľňové zrkadlo atypickom dizajne kvapky. Osvetlenie po obvode zrkadla. Ovládanie pomocou dotykového spínača. Možnosť nastavenia teploty farby osvetlenia, od studenej bielej po teplú žltú.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zrkadlo v tvare kvapky s osvetlením LED po obvode je skvelou voľbou do každej modernej kúpeľne. Najväčšími kladmi sú dokonalé podsvietenie vďaka LED osvetleniu, ktoré dodá vašej kúpeľni elegantný a moderný vzhľad, a zrkadlo v tvare kvapky, ktoré je nadčasové a dokonale zapadne do každého interiéru.

Toto zrkadlo je vyrobené z kvalitných materiálov, ponúka široký pozorovací uhol a poskytuje vám dokonalú prehľadnosť. Či už ho potrebujete na každodenné používanie alebo len ako dekoratívny prvok, zrkadlo v tvare kvapky s LED osvetlením po obvode bude skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitné a moderné zrkadlo do svojej kúpeľne.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Zrkadlo s LED osvetlením a atypickým dizajnovým tvarom kvapky.

Rozmer zrkadla je 80 x 80 cm a možno ho zavesiť v štyroch ľubovoľných polohách , viď. galérie. Zrkadlo má  hrúbku 5 mm  a je vyrobené  bez prímesi medi  a dodávané s bezpečnostnou fóliou. Po celom obvode zrkadla sú umiestnené LED diódy , ktoré sú zakryté 2 cm priesvitným pásom, ktorý zaisťuje rozptyl svetla.

Zrkadlo je ovládané pomocou osvetleného  dotykového spínača  umiestneného na prednej časti zrkadla. Dlhším pridržaním spínača je možné  nastaviť teplotu farby osvetlenia od studenej bielej 3400 K po teplú žltú 6400 K . Zapnutie a vypnutie jednoduchým krátkym dotykom.

Zrkadlo má  zo zadnej strany hliníkový rám s hĺbkou 30 mm  na dostatočné chladenie modulu zrkadla a pohodlnú inštaláciu. Súčasťou je aj  Inštalačný materiál je súčasťou .

Zadná časť zrkadla je otvorená , je tak možné  pohodlne pripojiť elektrický prívod .

Dodatočné parametre

Kategória: Zrkadlá s osvetlením
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 8 kg
Rozmer: 80 x 80 cm
Šírka: 80 cm
Výška: 80 cm
Hĺbka: 3 cm
Výbava: LED osvetlenie, nastaviteľná teplota osvetlenia
Typ osvetlenia: LED
Krytie: IP44
Objednávací kód: bssMFG8080

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: