Walk-in sprchovací kút LAGOS COPPER NEW 200, 150 cm, 200 cm, Flutted bezpečnostné sklo - 8 mm, Měď
Kód: BCLAGO15BCUPN2
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Walk-in sprchová zástena LAGOS COPPER NEW s rámom a rozpernou tyčou v siedmich farbách (chróm, čierna, zlatá, grafitová, biela, nerez a meď). Zástena ponúka jednoduché a pritom praktické riešenie bez použitia pohyblivých dverí, ale s maximálnym vstupom. Dá sa osadiť ako na sprchové vaničky, tak aj priamo na podlahu. Zásteny sú vyrobené z kvalitného bezpečnostného skla s hrúbkou 8 mm.
Rozperná tyč v dĺžke max. 120 cm v cene.
Sprchovací kút je možné inštalovať ako na sprchovú vaničku, tak aj priamo na podlahu. Pri tejto montáži priamo na podlahu sú veľmi efektívnym riešením na odvod vody podlahové odtokové žľaby.
Farebné prevedenie zásteny LAGOS COPPER NEW:
- brúsená meď
Prednosti zásteny LAGOS COPPER NEW:
- Sprchovací kút bez dverí - WALK-IN
- Bezbariérový sprchovací kút
- Profily z hliníka, farba brúsená meď
- Sklo bezpečnostné: číre, matné a vrúbkované 8 mm
- Výška zásteny 200 cm
- Maximálny vstup
- Vrátane rozpernej tyče
- Montáž aj bez vaničky
Rozmery pevnej steny:
- 80 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 77,5 - 80 cm
- 90 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 87,5 - 90 cm
- 10 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 97,5 - 100 cm
- 110 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 107,5 - 110 cm
- 115 x 200 (v) cm, montážny rozmer: 114 - 116,5 cm
- 120 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 117,5 - 120 cm
- 130 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 127,5 - 130 cm
- 140 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 137,5 - 140 cm
- 150 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 147,5 - 150 cm
ZÁRUKA 5 ROKOV
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevné bezdverové zásteny walk-in |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Barva: | Měď |
| BARVA rámu: | Měď |
| Bezbariérové: | Áno |
| Bezrámové: | Áno |
| Katalog: | HOPA Kúpeľne |
| Materiál: | Hliník |
| Rozměr C: | 200 cm |
| Série: | Lagos |
| Skupina artiklu: | S05 |
| Směr zavírání: | Univerzálna Ľavé / Pravé |
| Šírka: | 150 cm |
| Top Produkt: | Áno |
| Tvar: | Walk-in |
| Typ otvírání: | Pevná a deliaca stena |
| Vanička: | Bez vaničky |
| Výplň: | Flutted bezpečnostné sklo - 8 mm |
| Výška: | 200 cm |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
