Vysoká umývadlová batéria Bauer, páková, stojanková, mosadz / chróm
Kód: BSSE10-1103-11


Súvisiaci tovar
Skúste moderné a elegantné keramické hranaté umyvadlo AMON s rozmermi 560x400x120 mm a doprajte svojej kúpeľni moderný vzhľad. Vyrobená z...
Zrkadlová skrinka LUX s LED osvetlením, lupou a zásuvkou. Vybavená 3 sklenenými poličkami, ktoré sú výškovo nastaviteľné, takže si...
Elion Electric Radiator je skvelou voľbou pre domy a byty s menšími izbami. Energia -Usporiadanie dizajnu 606x1765 mm s 900 W a kovovou...
Kúpeľňové zrkadlo s lupou a päťnásobným zoomom, LED osvetlenie po obvode zrkadla, oblé rohy, nastaviteľná teplota farby a intenzita...
Elegantné LED zrkadlo Noir 80x60 cm v luxusnom čiernom matnom ráme prináša dokonalú rovnováhu medzi industriálnym dizajnom a modernými...
ARECA umývadlo 121x51,5cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a funkční doplněk do své koupelny. Toto umývadlo je vyrobeno...
Podrobný popis
Vysoké vodovodní baterie určené pro umístění za umyvadlo a jsou vhodné především pro umyvadla na desku bez otvoru na baterii a skleněná umyvadla.
| Záruka | 24 měsíců |
|---|---|
| Hmotnost za mj | 3,3 kg |
| Připojení | 3/8¨ |
| Instalace | Stojánková |
| Rozměry | 325x107mm (VxH) |
| Barva | Lesklý chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Páka |
| Tvar | Kulatý |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
OMNIRES - Y umývadlová batéria v elegantnej čiernej farbe je dokonalým doplnkom pre vašu kúpeľňu. Táto batéria je vyrobená z kvalitných...
Klasický štýl za priaznivú cenu
ULTRATAP umývadlová batéria do podlahy, čierna mat, je skvelou voľbou pre moderné kúpeľne. Táto elegantná batéria v minimalistickém...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
