Vykurovacia tyč, krútený kábel/čierna, 800 W
Kód: LT90800B


Súvisiaci tovar
Tondi je vykurovacím tělesem pro vaše domácnost"Tondi je vykurovacím tělesem pro vaše domácnost, které přináší účinné a pohodlné řešení...
MOBILO ELECTRO 2 je moderný mobilný elektrický sušiak na textil. S ním budete mať prístup k suchým, teplým uterákom a oblečeniu – rýchlo...
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso je vynikající volbou pro ty, kteří hledají spolehlivé, účinné a zároveň moderní vykurovací řešení....
Výmena za vylúčený produkt SU110.
PAPINADO elektrický sušiak uterákovPAPINADO elektrický sušiak uterákov je dokonalým pomocníkem pro každou domácnost. S jeho rozměry...
Elektrický sušiak uterákov PRIMAVERA do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie,...
METRO-E elektrické vykurovacie teleso, rovné, 500x1340 mm, 500 W, čierna matná je ideálnym vybavením pre Vaše domáce alebo komerčné...
Dodatočné parametre
| Kategória: | El. vykurovacie tyče a špirály |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.912 kg |
| EAN: | 8590913943393 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Čierna mat |
| Rozmer: | 740 mm |
| Stupeň krytia: | IP64 |
| Výkon: | 800 W |
| Záruka: | 2 roky |
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOT s dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. Elektrické vykurovacie tyče majú termostat zabraňujúci...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOTED SMART s WI-FI a dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. HOTED SMART je elektrický vykurovacia...
Vykurovacia tyč s termostatom a časovačom BURGH ( BURGH1 so skrytým pripojením, BURGH2 s krúteným káblom a BURGH2RK s rovným káblom), z...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOT s dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. Elektrické vykurovacie tyče majú termostat zabraňujúci...
Vykurovacia tyč s termostatom a časovačom BURGH ( BURGH1 so skrytým pripojením, BURGH2 s krúteným káblom a BURGH2RK s rovným káblom), z...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOTED SMART s WI-FI a dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. HOTED SMART je elektrický vykurovacia...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOTED SMART s WI-FI a dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. HOTED SMART je elektrický vykurovacia...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOTED SMART s WI-FI a dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. HOTED SMART je elektrický vykurovacia...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
