Vykurovacia tyč, krútený kábel/čierna, 400 W
Kód: LT90400B


Súvisiaci tovar
Grunt Radiator rovný 500x1050 mm, stredové pripojenie, čierna rohož je vysoko kvalitný radiátor s moderným dizajnom. Je vhodný na...
Albrecht Radiator 400x1250 mm, stredové pripojenie, čierna rohož je ideálnou voľbou pre vykurovanie domu alebo kancelárie. Tento moderný...
Elektrický sušiak uterákov ESCADA 2 do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie, ale...
Elektrický sušiak uterákov ESCADA 1 do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie, ale...
Otočný elektrický sušiak uterákov a osušiek dokáže pri malej spotrebe energie kvalitne usušiť Vaše mokré uteráky. Vhodné pre menšie...
Nabízíme vám výkonné elektrické vykurovacie teleso METRO-E, které je ideální pro vytvoření příjemného a útulného prostředí ve vašem domě...
Vešiak na uteráky pre elektrický sušiak ESCADA 1 v populárnej čiernej matnej a bielej matnej farbe . Inteligentné riešenie pre kúpeľňové...
Dodatočné parametre
| Kategória: | El. vykurovacie tyče a špirály |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.672 kg |
| EAN: | 8590913943362 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Čierna mat |
| Rozmer: | 430 mm |
| Stupeň krytia: | IP64 |
| Výkon: | 400 W |
| Záruka: | 2 roky |
Vykurovacia tyč s termostatom a časovačom BURGH ( BURGH1 so skrytým pripojením, BURGH2 s krúteným káblom a BURGH2RK s rovným káblom), z...
Vykurovacia tyč s termostatom a časovačom BURGH ( BURGH1 so skrytým pripojením, BURGH2 s krúteným káblom a BURGH2RK s rovným káblom), z...
Vykurovacia tyč s termostatom a časovačom BURGH ( BURGH1 so skrytým pripojením, BURGH2 s krúteným káblom a BURGH2RK s rovným káblom), z...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOT s dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. Elektrické vykurovacie tyče majú termostat zabraňujúci...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOT s dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. Elektrické vykurovacie tyče majú termostat zabraňujúci...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOTED SMART s WI-FI a dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. HOTED SMART je elektrický vykurovacia...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOT s dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. Elektrické vykurovacie tyče majú termostat zabraňujúci...
Špičková elektrická vykurovacia tyč HOT s dotykovým ovládaním od spoločnosti HOPA. Elektrické vykurovacie tyče majú termostat zabraňujúci...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
