Voľne stojaca vaňa LUXURY biela, so štrbinovým prepadom, 170 × 80 cm, Pravé
Kód: VANAVN170P
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vaňa v ľavom/pravom prevedení na montáž do rohu LUXURY v bielej lesklej farbe sa Vám odmení pocitom vysokého komfortu . Budete ležať v kúpeli a okolo Vás bude dosť miesta, nič Vás nebude obmedzovať. Vaňa aj vonkajší plášť tvoria kompaktný celok . Vaňa sa dodáva v žiarivo bielej lesklej farbe . Hladký povrch umožňuje jeho ľahkú údržbu. Vaňu netreba obmurovať a obkladať a súčasťou vane je aj kvalitná odtoková súprava (systém so štrbinovým prepadom ).
Rozmer voľne stojacej vane:
- 170 × 80 x 65 cm, objem 260 l
Materiál:
- Sanitárny akrylát
Farebné prevedenie vane:
- Biela lesklá farba
Súčasťou vane je aj click-clack odtoková súprava so slim krytkou prepadu vo farbe CHROM.
ZÁRUKA 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace vane |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 54 kg |
| Barva: | Biela lesklá |
| Druhvany: | Voľne stojace |
| Katalog: | HOPA Kúpeľne |
| Materiál: | Sanitárny akrylát |
| Rozměr C: | 65 cm,58 cm |
| Rozměr vany: | 170 × 80 cm |
| Série: | Luxury |
| Skupina artiklu: | AKCIA2 |
| Top Produkt: | Áno |
| Vybavení: | S nožičkami |
| Záruka: | 2 roky |
| Způsob provedení: | Pravé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
