VELOX zrkadlová skrinka 70cm s automatickým dávkovačom mydla, batériou a sušičom rúk
Kód: MUM000113


Súvisiaci tovar
ARTU Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou je dokonalým doplnkom pre každú kúpeľňu. Jeho hranatý, chromovaný dizajn dodáva...
FELIX stojan – dokonalý doplnok do vašej kúpeľne!"Vytvorte si v kúpeľni kúsok luxusu s naším novým stojanom FELIX. Tento elegantný kúsok...
Sušiak na uteráky pro 4 kusy s univerzálnym upínacím systémom a dĺžkou 50cm je ideálnou voľbou pre vašu kúpeľňu! Či už potrebujete...
SKA Stojan na uteráky, 550x800x200mm, čierna mat je ideálním řešením pro vaši kuchyni nebo koupelnu. Tento stojan je vyroben z kvalitního...
SAMBA stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou v čiernom prevedení je praktickým doplnkom do každej kúpeľne. Tento moderný stojan...
TRILLY Stojan s držiakom na toaletný papier a WC kefou je praktický doplnok pre každú kúpeľňu. S jeho hranatým a moderným dizajnom v...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 27.106 kg |
| EAN: | 8435368106767 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 263 mm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Rozmer: | 70x90x26,3 cm |
| Šírka: | 700 mm |
| Výška: | 900 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Galerky s osvetlením určené na zapustenie do steny
Galerky v mnohých prevedeniach aj možných kombinácií s policovú skrinkou
Schádza Vám zrkadlo pri otvorenej galerce? S touto už nebude.
Galerky v mnohých prevedeniach aj možných kombinácií s policovú skrinkou
Horná závesná zrkadlová skrinka NICE s LED osvetlením doplní prepracovaným dizajnom Vašu kúpeľňu . Skrinka je vyrobená z veľmi kvalitného...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
