V-JET INOX bezdotykový tryskový sušič rúk 220-240V, 1650W, 300x730x222mm, nerez mat
Kód: 01330.S
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušiče rúk |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.95 kg |
| EAN: | 8435368071539 |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Nerez mat |
| Hĺbka: | 222 mm |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Rozmer: | 300x730x222 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 730 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
