V-JET bezdotykový tryskový sušič rúk 220-240V, 1760W, 300x195x617mm, biela
Kód: 01303.W


Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušiče rúk |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 9.55 kg |
| EAN: | 8435368832024 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Dodanie do 8 týždňov |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 195 mm |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Rozmer: | 300x617x195 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Tvar: | Ostatné tvary |
| Výška: | 617 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Jet Dryer BOOSTER je výkonný a hygienický elektrický sušič rúk s odolným kovovým krytom v čiernom prevedení. Bezdotykový senzor umožňuje...
Jet Dryer BOOSTER Matný nerez je moderné a štylizované riešenie pre rýchle a efektívne sušenie rúk. Jeho matný nerezový povrch dodáva...
Jet Dryer FORCE je výkonný a hygienický elektrický sušič rúk vyrobený z odolného ABS plastu v bielom prevedení. Bezdotykový senzor...
Jet Dryer BOOSTER je výkonný a hygienický elektrický sušič rúk s robustným kovovým krytom v bielom prevedení. Bezdotykový senzor umožňuje...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
