TWIN BLACK pripojovacia sada pre stredové pripojenie, čierna matná

Kód: CP4101BS
Neohodnotené
Značka: Sapho
€205 –19 %
TWIN BLACK pripojovacia sada pre stredové pripojenie, čierna matná
€205 –19 % €166,71 €137,78 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrátane univerzálneho zverného šróbenia pre Cu (Ø15 mm) a Alupex (Ø16x2 mm). Pre pripojenie vykurovacieho telesa nepotrebujete nič dokupovať.
Odporúčame dokúpiť kryciu rozetu.

Spätný ventil je skrytý pod ozdobnou krytkou. Uzatvára sa pomocou hexagonálneho kľúča. Neslúži na reguláciu teploty, iba k uzavretiu potrubia, napr. v prípade demontáže vykurovacieho telesa, bez nutnosti vypustenia vykurovacieho média.

Ústredné vykurovanie

V prípade ústredného vykurovania je dôležitý výber pripojovacej sady ventilov. Na výber je použitie ručného ventilu alebo ventilu s termostatickou hlavicou.

Ručný ventil: Ovládacie hlavice ventilu možno inštalovať na ľavú / pravú stranu bez ohľadu na miesto prívodu teplej vody. Ovládanie regulácie teploty je manuálne.
Ventil s termostatickou hlavicou: Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu okolia. Termostatická hlavica musí byť v mieste prívodu teplej vody.

Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.

Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kúrenie s jednobodovým pripojením

Technický list na stiahnutie tu

Dodatočné parametre

Kategória: Pripojovacie sady
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.75 kg
Balenie: 1 ks
Farba: Čierna mat
Možnosť vykurovania: Ústredné vykurovanie
Výbava: Stredové 50 mm
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: