TORNADO JET bezdotykový tryskový sušič rúk 220-240 V, 1750 W, 300x650x230 mm, biela
Kód: 9835
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
€69
–14 %
ECOLORED Zásobník na papierové uteráky, 29x40x13cm, ABS, Soft Touch, čierna mat
Doručenie do týždňa
€48,21 bez DPH
€59,30
€49
–14 %
SKIN Zásobník na papierové uteráky 29x40x13cm, ABS, biela
Doručenie do týždňa
€34,23 bez DPH
€42,10
€159
–14 %
SKIN zásobník na papierové uteráky v roli, Autocut, 33x37,1x22,1cm, ABS, biela
Doručenie do týždňa
€111,14 bez DPH
€136,70
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sušiče rúk |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 8595591201056 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Dodanie do 14 dní |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Rozmer: | 300x650x230 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 650 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Jet Dryer BOOSTER Čierny kov
Skladom
€156,90 bez DPH
€192,99
Jet Dryer BOOSTER je výkonný a hygienický elektrický sušič rúk s odolným kovovým krytom v čiernom prevedení. Bezdotykový senzor umožňuje...
€195
–16 %
BIGFLOW bezdotykový elektrický sušič rúk 220-240V, 2050W, 253x323x152mm, biela
Dodanie do 8 týždňov
€133,17 bez DPH
€163,80
Predĺžená záruka
€535 bez DPH
€658,05
Jet Dryer CLASSIC je inovatívny sušič rúk vyrobený z bielych ABS plastov, ktorý prináša perfektnú kombináciu štýlu, efektívneho vysúšania...
€199
–15 %
BIGFLOW EVO bezdotykový elektrický sušič rúk 220-240V, 2050W, 218x284x102mm, nerez lesk
Doručenie do týždňa
€135,93 bez DPH
€167,20
Predĺžená záruka
€568,50 bez DPH
€699,26
Jet Dryer AIRTAP guľatá Lesklý chróm - rýchloschnúci sušič rúk, ktorý dodá vašim návštevníkom luxusný zážitok pri každom použití. Tento...
€389
–15 %
EMPIRE ECOSTREAM bezdotykový tryskový sušič rúk, 230 V, 1100 W, 221x285x157mm, Antivandal, ALU odliatok, biela
Dodanie do 14 dní
€268,78 bez DPH
€330,60
€1 119
–16 %
V-JET bezdotykový tryskový sušič rúk 220-240V, 1760W, 300x195x617mm, biela
Dodanie do 8 týždňov
€764,23 bez DPH
€940
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
