Sušiak uterákov na vykurovacie telesá 214x600mm, chróm
Kód: 1306-09N


Súvisiaci tovar
Otvorte dvere do sveta luxusu a elegancie s SIGMA SIMPLY sprchovými dverami. Tieto posuvné dvere so šírkou 1300 mm spájajú prvotriedny...
SIEGER podomietkovou batériou. Tento elegantný kúsok s bidetovou spŕškou vám bude slúžiť nielen ako praktický pomocník, ale aj ako skvelý...
Elektrický sušič uterákov ELCOR s rozmermi 480x520x50 mm a výkonom 63 W poskytuje praktické a moderné kúpeľňové topenie. Čierne matné...
Zrkadlo s lupou a hodinami, svetlo po zapnutí na displeji zmizne a pri vypnutí sa displej rozsvieti bielo. 5 mm zrkadlo s leštenými...
Nabízíme vám vynikající ALBRECHT vykurovacie teleso s vysokým výkonem a moderním designem. Toto teleso má rozměry 600x1570mm a je...
ALBRECHT vykurovacie teleso je ideálním řešením pro efektivní a estetické vytápění vašeho domova. Toto vykurovací teleso o rozměrech...
Představujeme vám ALBRECHT vykurovacie teleso 500x1570mm, které je nejen skvělým doplňkem pro váš interiér, ale také účinným zdrojem...
Využijte pohodlné a účinné vyhrievacie teleso od značky ALBRECHT! S jeho rozměry 400x1570 mm a stredovým pripojením vás nejenom ohřeje,...
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vykurovacie telesá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.228 kg |
| EAN: | 8590913942693 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Chróm |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Rozmer: | 600x220x80 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Elektrický sušiak uterákov PRIMAVERA do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie,...
METRO-E je výkonné elektrické vykurovací teleso, které Vám zajistí příjemné teplo v chladných zimních dnech. Jeho rovný design se skvěle...
Elektrický sušiak uterákov PRIMAVERA do moderného interiéru s hĺbkou iba 10 cm - v bielej a čiernej farbe sú nielen rúrky a uchytenie,...
S ESKINADO elektrickým sušiakem uterákov získáte dokonalý společník do vaší koupelny. Tento hranatý model o rozměrech 600x1500 mm s...
Otočný elektrický sušiak uterákov a osušiek dokáže pri malej spotrebe energie kvalitne usušiť Vaše mokré uteráky. Vhodné pre menšie...
Čierny matný radiátor do kúpeľne, stačí zavesiť na stenu a pripojiť sa k EL. Zátky.
METRO-E elektrické vykurovacie teleso, rovné, 500x1340 mm, 500 W, čierna matná je ideálnym vybavením pre Vaše domáce alebo komerčné...
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso je ideálním řešením pro vytvoření příjemného tepelného prostředí ve Vašem domově. Díky svému...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
