STAN kúpeľňová stolička, priemer 30cm, čierna
Kód: A176110
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sedadlá a stoličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.571 kg |
| EAN: | 4006956196978 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Sprchové sedátko / stolička |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 300 mm |
| Materiál: | Plast |
| Nosnosť: | 150 kg |
| Priemer: | 300 mm |
| Rozmer: | 300x455x300 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 455 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
