Sprchový záves 120x200cm, PEVA, béžova
Kód: ZV045
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové závesy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| EAN: | 8590913134784 |
| Balenie: | 1 ks |
| Balenie obsahuje: | Závesné krúžky |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh: | Sprchový záves |
| Farba: | béžová |
| Materiál: | PEVA |
| Rozmer: | 120x200 cm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
