Sprchová súprava, posuvný držiak 708mm, meď mat
Kód: SC715PG
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Technický list na stiahnutie tu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové sety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.412 kg |
| EAN: | 8590913122262 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Farba: | Meď mat |
| Funkcia sprchy: | Dážď;Perličkový dážď;Masáž;Dážď/Masáž;Dážď/Perličkový dážď |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Ostatné: | Viac funkcií;Set: + držiak + hadica;AntiCalc;PVD povrchová úprava |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 22 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 708 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
