SPIRIT ROUND sprchový panel s termostatickou batériou 250x1550mm, čierna
Kód: 71251
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AntiCalc
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
Technický list na stiahnutie tu
Dokumenty - Návod
Dokumenty - Záručný list
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové stĺpy |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 13.36 kg |
| EAN: | 8590729034315 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Dodanie do 6 týždňov |
| Druh ovládania: | Termostat |
| Farba: | Čierna mat |
| Hĺbka: | 687 mm |
| Inštalácia: | Nástenná |
| Materiál: | Kompozit |
| Ostatné: | AntiCalc |
| Šírka: | 250 mm |
| Výška: | 1550 mm |
| Záruka: | 3 roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
