SINTRA umývadlová batéria s otočnou hubicou, čierna mat
Kód: SX001B
Overení výrobcovia

Pomôžeme Vám s kompletáciou

Potrebujete poradiť?
Súvisiaci tovar
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojankové umývadlové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnosť: | 1.21 kg |
| EAN: | 8590913118180 |
| Balenie: | 1 ks |
| Dostupnosť: | Skladom |
| Druh ovládania: | Páka |
| Farba: | Čierna mat |
| Hĺbka: | 179 mm |
| Inštalácia: | Stojankové |
| Materiál: | Mosadz |
| Ostatné: | Otočné ramienko |
| Priemer kartuše: | 35 mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 114 mm |
| Výška výtoku: | 83 mm |
| Záruka: | 4 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
